Cantillon Cuvée Saint Gilloise: Difference between revisions
| Line 127: | Line 127: | ||
|750mL | |750mL | ||
|Best before 2024 | |Best before 2024 | ||
|N/A | |||
|- | |||
|01/05/2015 | |||
|2015 | |||
|750mL | |||
| | |||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| Line 127: | Line 127: | ||
|750mL | |750mL | ||
|Best before 2024 | |Best before 2024 | ||
|N/A | |||
|- | |||
|01/05/2015 | |||
|2015 | |||
|750mL | |||
| | |||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||