Huisstekerij h.ertie: Difference between revisions
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| Oude Geuze Dag van de Lambik 2010||37.5 cl 75 cl||6%||-||12/13/2010||12/13/2015||3 Fonteinen, Cantillon, Mort Subite, Girardin, Lindemans, Oud Beersel|| [https://lh3.googleusercontent.com/Msb-YSG9pqeAddSQNaUoHEKuGLwM8U-fzfzTSBqqsO4=w204-h260-no 1] [https://lh5.googleusercontent.com/jTtmuEMzIHWU09R1LTuJcYSdJ2_3Ai3qyEwbPuJO5lo=w227-h290-no 2] | | Oude Geuze Dag van de Lambik 2010||37.5 cl 75 cl||6%||-||12/13/2010||12/13/2015||3 Fonteinen, Cantillon, Mort Subite, Girardin, Lindemans, Oud Beersel|| [https://lh3.googleusercontent.com/Msb-YSG9pqeAddSQNaUoHEKuGLwM8U-fzfzTSBqqsO4=w204-h260-no 1] [https://lh5.googleusercontent.com/jTtmuEMzIHWU09R1LTuJcYSdJ2_3Ai3qyEwbPuJO5lo=w227-h290-no 2] | ||
|- | |||
| Oude Geuze De Geuzen van Oud Beersel 2011||75 cl 1.5 L||5.5%||-||2/26/2011||2/25/2016||Oud Beersel (Nov. 2009), 3 Fonteinen (Apr. 24, 2010), Girardin (Feb. 2010), Hanssens (Dec. 2009), Lindemans (Feb. 2010)|| | |||
|- | |||
| Oude Geuze De Geuzen van Oud Beersel 2012||-||%||-||2/25/2012||2/25/2017||-|| | |||
|- | |||
| Oude Geuze De Geuzen van Oud Beersel 2013||-||%||-||-||-||-|| | |||
|- | |- | ||
| Oude Geuze De Geuzen van Oud Beersel 2014||37.5 cl 75 cl 1.5 L||5.9%||-||2/15/2014 2/16/2014 2/17/2014||2/15/2019 2/16/2019 2/17/2019||Oud Beersel, De Troch, Lindemans, Cantillon, Girardin, Hanssens, Boon, De Cam, Timmermans|| | | Oude Geuze De Geuzen van Oud Beersel 2014||37.5 cl 75 cl 1.5 L||5.9%||-||2/15/2014 2/16/2014 2/17/2014||2/15/2019 2/16/2019 2/17/2019||Oud Beersel, De Troch, Lindemans, Cantillon, Girardin, Hanssens, Boon, De Cam, Timmermans|| | ||
|- | |||
| Oude Geuze De Geuzen van Oud Beersel 2015 (5th Ed.)||-||%||-||-||-||-|| | |||
|- | |- | ||
| Oude Geuze Kickbacks||37.5 cl||5.5%||-||1/4/2013||1/4/2023||Lindemans 2009-2012, Girardin 2012, Cantillon 10/09-3/10, De Troch 08.03.2012, Oud Beersel 14.10.11, Hanssens 8.12.10, Boon 2/12, 3 Fonteinen 12/06 & 4/08, De Cam 2001, Mort Subite 2/06-2/09|| | | Oude Geuze Kickbacks||37.5 cl||5.5%||-||1/4/2013||1/4/2023||Lindemans 2009-2012, Girardin 2012, Cantillon 10/09-3/10, De Troch 08.03.2012, Oud Beersel 14.10.11, Hanssens 8.12.10, Boon 2/12, 3 Fonteinen 12/06 & 4/08, De Cam 2001, Mort Subite 2/06-2/09|| | ||