Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions

Line 172: Line 172:
|-
|-
|03/08/2021||Season 20/21||375 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 8 Mar 2021.jpg|frameless|30px]]
|03/08/2021||Season 20/21||375 mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 8 Mar 2021.jpg|frameless|30px]]
|-
|08/02/2022||2022||750 mL||-||-
|-
|-
|}
|}