3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | | 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |- | ||
| 12/14/2007||375ml|| | | 12/14/2007||375ml|| Current label|| N/A | ||
|- | |- | ||
|03/31/2009|| 375ml|| "Hot Cherry" bottle that survived thermostat incident||N/A | |03/31/2009|| 375ml|| "Hot Cherry" bottle that survived thermostat incident||N/A | ||
|- | |||
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||