Huisstekerij h.ertie: Difference between revisions
| Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| Geuze Oud Beersel Oud & Nieuw Speciaal||37.5 cl 75 cl||6%||-||-||-||Old and Young Oud Beersel|| | | Geuze Oud Beersel Oud & Nieuw Speciaal||37.5 cl 75 cl||6%||-||-||-||Old and Young Oud Beersel|| | ||
|- | |||
| Kriekenlambik meets Pannepot||75 cl||8%||-||8/8/2010||8/7/2014||Drie Fonteinen|| | |||
|- | |- | ||
| Lambik 3 Fonteinen Meets Orval||75 cl||5.5%||-||4/15/2009||-||Drie Fonteinen (4/11/2008), Girardin Jonge Lambik (1/11/2009), Orval (bottled 2/17/2009)|| | | Lambik 3 Fonteinen Meets Orval||75 cl||5.5%||-||4/15/2009||-||Drie Fonteinen (4/11/2008), Girardin Jonge Lambik (1/11/2009), Orval (bottled 2/17/2009)|| | ||
| Line 46: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| Lambik Meets Orval||75 cl||5.5%||-||1/18/2010||1/17/2014||Drie Fonteinen (brewed 2/12/2009), Orval (bottled 3/11/2009)|| | | Lambik Meets Orval||75 cl||5.5%||-||1/18/2010||1/17/2014||Drie Fonteinen (brewed 2/12/2009), Orval (bottled 3/11/2009)|| | ||
|- | |||
| Lambik Meets Orval||75 cl||5.5%||-||4/15/2009||2 Years from bottling||Drie Fonteinen (brewed 4/11/2008), Orval (bottled 2/17/2009)|| | |||
|- | |||
| Lambik Meets Orval Humulus Lupulus||75 cl||5.5%||-||5/12/2009||2 Years from bottling||Drie Fonteinen (brewed 4/11/2008), Orval (bottled 2/17/2009)|| | |||
|- | |- | ||
| Lambik Peated Weizen||75 cl||5%||-||1/3/2014||-||-|| | | Lambik Peated Weizen||75 cl||5%||-||1/3/2014||-||-|| | ||