Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
| 03/02/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 02 March 2020.jpg|frameless|50px]] | | 03/02/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 02 March 2020.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||