3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | | 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |||
| 02/26/2005||750ml||Upside down Shelton label, Dutch date||N/A | |||
|- | |- | ||
| 12/14/2007||375ml|| Current label|| N/A | | 12/14/2007||375ml|| Current label|| N/A | ||