3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| 03/12/1999||750mL||Old label|| N/A | | 03/12/1999||750mL||Old label|| N/A | ||
|- | |||
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | | 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |- | ||
| Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| 03/12/1999||750mL||Old label|| N/A | | 03/12/1999||750mL||Old label|| N/A | ||
|- | |||
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | | 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |- | ||