3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 29: Line 29:
|-
|-
| 03/12/1999||750mL||Old label|| N/A
| 03/12/1999||750mL||Old label|| N/A
|-
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A
|-
|-