Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | | 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/11/2015||2015||750ml||||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||