3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 161: | Line 161: | ||
|- | |- | ||
| 03/23/2012||750ml||Green Label – 6%||[[File:2012 March 23 Green 750.JPG|frameless|50px]] | | 03/23/2012||750ml||Green Label – 6%||[[File:2012 March 23 Green 750.JPG|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 04/17/2012||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_17_2012_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | | 04/17/2012||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_17_2012_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | ||
- | |- | ||
| 04/27/2012||375ml||Green Label – 6%||- | | 04/27/2012||375ml||Green Label – 6%||- | ||
|- | |- | ||