3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
→Description: formatting and updating recent vintage ABV |
|||
| Line 159: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
| 03/22/2012||750ml||Yellow Label – 6%||- | | 03/22/2012||750ml||Yellow Label – 6%||- | ||
|- | |||
| 03/22/2012||375ml||Green Label – 6%||-[[File:March_22_2012_-_Green_375.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 03/23/2012||750ml||Green Label – 6%||[[File:2012 March 23 Green 750.JPG|frameless|50px]] | | 03/23/2012||750ml||Green Label – 6%||[[File:2012 March 23 Green 750.JPG|frameless|50px]] | ||
|- | ||- | ||
| 04/17/2012||375ml||Green Label – 6%||-[[File:April_17_2012_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | |||
- | |||
| 04/27/2012||375ml||Green Label – 6%||- | | 04/27/2012||375ml||Green Label – 6%||- | ||
|- | |- | ||
| Line 170: | Line 174: | ||
| 12/17/2012||750ml||6%||- | | 12/17/2012||750ml||6%||- | ||
|- | |- | ||
| 01/18/2013||750ml||Green Label – 6%||- | | 01/18/2013||750ml||Green Label – 6%||-[[File:January_18_2013_-_Green_-_750.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| 01/18/2013||750ml||Yellow Label – 6%||[[File:2013 January 18 Yellow 750.jpg|frameless|50px]] | | 01/18/2013||750ml||Yellow Label – 6%||[[File:2013 January 18 Yellow 750.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 01/28/2013||750ml ||Green Label - 6%, Japanese||[[File:2013 January 28 Green 750.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 02/06/2013||375ml||Green Label – 6%||- | | 02/06/2013||375ml||Green Label – 6%||- | ||
|- | |- | ||
| | | 02/08/2013||375ml||Green Label - 6%||[[File:2013 February 08 Green 375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| | | 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||- | ||
|- | |- | ||
| 10/30/2013||375ml||Yellow Label - 6%||- | | 10/30/2013||375ml||Yellow Label - 6%||- | ||