Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| 11/28/2013||2013||750 mL||||[[File:Gambrinus 2013 November 28 750.jpg|frameless|50px]] | | 11/28/2013||2013||750 mL||||[[File:Gambrinus 2013 November 28 750.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/03/2014||2014||375ml|||| N/A | |||
|- | |- | ||
| 02/06/2014||2014||750 mL||||N/A | | 02/06/2014||2014||750 mL||||N/A | ||