3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Description: formatting
Adam (talk | contribs)
Line 23: Line 23:
! Label / Notes
! Label / Notes
! Image Link
! Image Link
|-
| 12/17/1994||  || Neck ring label||N/A
|-
|-
| 03/27/1998|| 750ml|| Old label|| N/A
| 03/27/1998|| 750ml|| Old label|| N/A