Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| 04/30/2010||2010||750mL||||N/A | | 04/30/2010||2010||750mL||||N/A | ||
|- | |||
| 05/20/2010||2010||375mL||Dated rear label, Mid 90's front label purchased at the brewery||N/A | |||
|- | |- | ||
| 05/20/2010||2010||750 mL||||N/A | | 05/20/2010||2010||750 mL||||N/A | ||