Cantillon Crianza Helena: Difference between revisions
| Line 31: | Line 31: | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| 750mL | | 750mL | ||
| | |||
| N/A | |||
|- | |||
|- | |||
| 06/26/2008 | |||
| 2008 | |||
| 375mL | |||
| | | | ||
| N/A | | N/A | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| 750mL | | 750mL | ||
| | |||
| N/A | |||
|- | |||
|- | |||
| 06/26/2008 | |||
| 2008 | |||
| 375mL | |||
| | | | ||
| N/A | | N/A | ||