3 Fonteinen Schaerbeekse Kriek: Difference between revisions
| Line 34: | Line 34: | ||
! Image Link | ! Image Link | ||
|- | |- | ||
| 01/18/2003|| 750ml|| | | 01/18/2003|| 750ml|| Vintage label|| N/A | ||
|- | |- | ||
|04/05/2004|| 750ml|| || N/A | |04/05/2004|| 750ml|| || N/A | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
|10/17/2008||750ml|| || N/A | |10/17/2008||750ml|| || N/A | ||
|- | |- | ||
|04/28/2010||750ml|| || N/A | |04/28/2010||750ml|| US Label || N/A | ||
|- | |||
|04/25/2011||750ml || European Label || N/A | |||
|- | |- | ||
|04/26/2011||750ml || || N/A | |04/26/2011||750ml || || N/A | ||
|- | |||
|12/23/2011||750ml || European Label || N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||