3 Fonteinen Schaerbeekse Kriek: Difference between revisions

Bill (talk | contribs)
Bill (talk | contribs)
Line 34: Line 34:
! Image Link
! Image Link
|-
|-
| 01/18/2003|| 750ml|| Old label|| N/A
| 01/18/2003|| 750ml|| Vintage label|| N/A
|-
|-
|04/05/2004|| 750ml|| || N/A
|04/05/2004|| 750ml|| || N/A
Line 44: Line 44:
|10/17/2008||750ml|| || N/A
|10/17/2008||750ml|| || N/A
|-
|-
|04/28/2010||750ml|| || N/A
|04/28/2010||750ml|| US Label || N/A
|-
|04/25/2011||750ml || European Label || N/A
|-
|-
|04/26/2011||750ml || || N/A
|04/26/2011||750ml || || N/A
|-
|12/23/2011||750ml || European Label || N/A
|-
|-
|}
|}