Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions

Bill (talk | contribs)
No edit summary
Adam (talk | contribs)
Line 154: Line 154:
|-
|-
| 11/28/2013||2013||375mL||Belgian Flag label||N/A
| 11/28/2013||2013||375mL||Belgian Flag label||N/A
|-
| 11/28/2013||2013||375mL||U.S. label with guy leaning back||N/A
|-
|-
| 12/21/2013||2013||750mL||Belgian Flag label||N/A
| 12/21/2013||2013||750mL||Belgian Flag label||N/A