Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 154: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
| 11/28/2013||2013||375mL||Belgian Flag label||N/A | | 11/28/2013||2013||375mL||Belgian Flag label||N/A | ||
|- | |||
| 11/28/2013||2013||375mL||U.S. label with guy leaning back||N/A | |||
|- | |- | ||
| 12/21/2013||2013||750mL||Belgian Flag label||N/A | | 12/21/2013||2013||750mL||Belgian Flag label||N/A | ||