3 Fonteinen Pruim - Belle De Louvain: Difference between revisions
| Line 22: | Line 22: | ||
! Bottle Count | ! Bottle Count | ||
|- | |- | ||
|01/19/2022||750 mL|| 27 ||7.0% ||986 | |01/06/2021||750 mL|| 10 || 5.8% || 633 | | ||
|- | |||
|01/19/2022||750 mL|| 27 ||7.0% || 986 | | |||
|- | |- | ||
|01/17/2023||750 mL|| 27 ||7.0%|| | | |01/17/2023||750 mL|| 27 ||7.0%|| | | ||