3 Fonteinen Pruim - Belle De Louvain: Difference between revisions

Line 22: Line 22:
! Bottle Count
! Bottle Count
|-
|-
|01/19/2022||750 mL||27 ||7.0% || 986 bottles |
|01/19/2022||750 mL|| 27 ||7.0% ||986||
|-
|-
|01/17/2023||750 mL|| 27 ||7.0%||  |
|-
|
|}
|}
</center>
</center>