Cantillon Grand Cru Bruocsella: Difference between revisions
| Line 366: | Line 366: | ||
|12/05/2023|| || ||750 mL|| | |12/05/2023|| || ||750 mL|| | ||
|- | |- | ||
|10/17/2024|| || | |04/11/2024|| || ||750 mL|| | ||
|- | |||
|10/17/2024|| ||Saison 2020-2021||750 mL|| | |||
|- | |- | ||
|04/08/2025||Season 24/25||Saison 2021-2022||750 mL|| | |04/08/2025||Season 24/25||Saison 2021-2022||750 mL|| | ||