Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 47: Line 47:
|-
|-
| 03/30/2010||2010||375 mL||||N/A
| 03/30/2010||2010||375 mL||||N/A
|-
| 04/30/2010||2010||750mL||||N/A
|-
|-
| 05/20/2010||2010||750 mL||||N/A
| 05/20/2010||2010||750 mL||||N/A
Line 71: Line 73:
|-
|-
| 06/29/2012||2012||375 mL||||N/A
| 06/29/2012||2012||375 mL||||N/A
|-
| 01/15/2013||2013||750mL||||N/A
|-
| 05/02/2013||2013||750mL||||N/A
|-
| 05/31/2013||2013||750mL||||N/A
|-
|-
| 06/05/2013||2013|| 375mL||||N/A
| 06/05/2013||2013|| 375mL||||N/A