Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 71: Line 71:
|-
|-
| 06/29/2012||2012||375 mL||||N/A
| 06/29/2012||2012||375 mL||||N/A
|-
| 06/05/2013||2013|| 375mL||||N/A
|-
| 12/05/2013||2013||750mL||||N/A
|-
|-
| 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]]
| 03/24/2014||2014||375 mL||||[[File:2014 March 24 375.jpg|frameless|50px]]