Cantillon Lambic d'Aunis: Difference between revisions
| Line 47: | Line 47: | ||
|11/03/2020||Season 19/20||750 mL||[[File:Lambic d'Aunis 2020.jpg|frameless|50px]] | |11/03/2020||Season 19/20||750 mL||[[File:Lambic d'Aunis 2020.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
|10/18/2022||Season 22/23||750 mL|| | |||
|- | |||
|11/12/2024||2024||750 mL|| | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||