3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
| 02/08/2013||375ml||Green Label - 6%||[[File:2013 February 08 Green 375.jpg|frameless|50px]] | | 02/08/2013||375ml||Green Label - 6%||[[File:2013 February 08 Green 375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 11/27/2013||750mL||Green label - 6%, first batch with new Armand lambic in the blend||N/A | |||
|- | |- | ||
| 11/28/2013||750ml||Green label - 6%|| N/A | | 11/28/2013||750ml||Green label - 6%|| N/A | ||