Cantillon Blåbær Lambik: Difference between revisions

Line 38: Line 38:
| Batch 10||2014||375 & 750mL||14 written on front label||N/A
| Batch 10||2014||375 & 750mL||14 written on front label||N/A
|-
|-
| Batch 11||2015||375 mL||10th anniversary label, 2015 vintage on label||N/A
| Batch 11||2015||375 & 750mL||10th anniversary label, 2015 vintage on label||N/A
|-
| Batch 11||2015||750 mL||10th anniversary label, 2015 vintage on label||N/A
|-
|-
| Batch 12||2016||375 & 750mL|| ||N/A
| Batch 12||2016||375 & 750mL|| ||N/A