3 Fonteinen Golden Doesjel: Difference between revisions
| Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| 05/02/2013||375ml||Yellow Label||[[File:3F Golden Doesjel 02 May 2013.jpg|frameless|50px]] | | 05/02/2013||375ml||Yellow Label||[[File:3F Golden Doesjel 02 May 2013.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/12/2020||1.5L||New label, first release in magnums.||[[File:3F Golden Doesjel 12 Feb 2020.png|frameless|250px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||