Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 187: Line 187:
|-
|-
| 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]]
| 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]]
|-
| 02/15/2021||Season 20/21||375ml||Bio label||N/A
|-
|-
| 04/13/2021||Season 20/21||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 13 Apr 2021.jpg|frameless|50px]]
| 04/13/2021||Season 20/21||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 13 Apr 2021.jpg|frameless|50px]]
|-
| 06/01/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||N/A
|-
|-
|}
|}