Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions

Bill (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 294: Line 294:
|-
|-
| 09/23/2020||Season 20/21||750mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A
| 09/23/2020||Season 20/21||750mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A
|-
| 09/28/2020||Season 20/21||750ml||Euro label with Mannekin Pis||[[File:Cantillon Gueuze 28 Sept 2020.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|}
|}