Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
| 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]] | | 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 04/13/2021||Season 20/21||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 13 Apr 2021.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||