Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 158: | Line 158: | ||
|04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]] | |04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]] | ||
|- | |- | ||
|06/29/2020||Season 19/20||750mL|| | |06/29/2020||Season 19/20||750mL||American labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
|11/09/2020||Season 20/21||750mL||American labeling||[[File:Cantillon RdG 9 Nov 2020.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|03/08/2021||Season 20/21||375mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 8 Mar 2021.jpg|frameless|30px]] | |03/08/2021||Season 20/21||375mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 8 Mar 2021.jpg|frameless|30px]] | ||