Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 159: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
|06/29/2020||Season 19/20||750mL||Amerian labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]] | |06/29/2020||Season 19/20||750mL||Amerian labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
|03/08/2021||Season 20/21||375ml||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 8 Mar 2021.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||