Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 159: Line 159:
|-
|-
|06/29/2020||Season 19/20||750mL||Amerian labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]]
|06/29/2020||Season 19/20||750mL||Amerian labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]]
|-
|03/08/2021||Season 20/21||375ml||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 8 Mar 2021.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|}
|}