Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 169: Line 169:
|-
|-
| 05/15/2019||Season 18/19||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 15 May 2019.jpg|frameless|50px]]
| 05/15/2019||Season 18/19||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 15 May 2019.jpg|frameless|50px]]
|-
| 01/07/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||N/A
|-
|-
| 03/02/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 02 March 2020.jpg|frameless|50px]]
| 03/02/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 02 March 2020.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 03/16/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 16 Mar 2020.jpg|frameless|50px]]
| 03/16/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 16 Mar 2020.jpg|frameless|50px]]
|-
| 04/27/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||N/A
|-
|-
| 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]]
| 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]]