Cantillon Fou' Foune: Difference between revisions
| Line 194: | Line 194: | ||
|- | |- | ||
|08/27/2019||Season 19/20||750mL|| ||[[File:Fou Foune August 27 2019 Label.JPG|frameless|50px]] | |08/27/2019||Season 19/20||750mL|| ||[[File:Fou Foune August 27 2019 Label.JPG|frameless|50px]] | ||
|- | |||
|08/03/2020||Season 19/20||750mL|| ||[[File:Cantillon Fou 03 Aug 2020.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
|08/10/2020||Season 19/20||750ml|| ||[[File:Cantillon Fou 10 Aug 2020.jpg|frameless|50px]] | |08/10/2020||Season 19/20||750ml|| ||[[File:Cantillon Fou 10 Aug 2020.jpg|frameless|50px]] | ||