Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|01/07/2019||Season 18/19||750mL||US and European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 07 Jan 2019 750.jpg|frameless|30px]] | |01/07/2019||Season 18/19||750mL||US and European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 07 Jan 2019 750.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
|12/11/2019||Season 19/20||375ml||European labeling||[[File:Cantillon RdG 11 Dec 2019 375.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|03/03/2020||Season 19/20||375ml||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]] | |03/03/2020||Season 19/20||375ml||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]] | ||