Cantillon Cuvée Saint Gilloise: Difference between revisions
| Line 162: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
|01/03/2020||Season 19/20||750mL||U.S. import||[[File:Cantillon CSG 3 Jan 2020.JPG|frameless|30px]] | |01/03/2020||Season 19/20||750mL||U.S. import||[[File:Cantillon CSG 3 Jan 2020.JPG|frameless|30px]] | ||
|- | |||
|01/15/2020||Season 19/20||1.5L|| Sold for Union Saint-Gilloise football club ||N/A | |||
|- | |- | ||
|01/17/2020||Season 19/20||750mL|| ||[[File:Cantillon CSG 17 Jan 2020.jpg|frameless|30px]] | |01/17/2020||Season 19/20||750mL|| ||[[File:Cantillon CSG 17 Jan 2020.jpg|frameless|30px]] | ||