3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| 01/27/2012||375ml||Paper label||[[File:3F Oude Kriek 27 Jan 2012.jpg|frameless|50px]] | | 01/27/2012||375ml||Paper label||[[File:3F Oude Kriek 27 Jan 2012.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 06/03/2013||375ml||Paper label||[[File:3 Fonteinen Oude Kriek 6 Jun 2013.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 06/06/2013||375ml|| Paper label|| - | | 06/06/2013||375ml|| Paper label|| - | ||