Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
| 03/13/2019||Season 18/19||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 13 March 2019.jpg|frameless|50px]] | | 03/13/2019||Season 18/19||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 13 March 2019.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 04/10/2019||Season 18/19||750ml||Bio label||[[File:Cantillon KRiek 10 Apr 2019.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 05/15/2019||Season 18/19||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 15 May 2019.jpg|frameless|50px]] | | 05/15/2019||Season 18/19||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 15 May 2019.jpg|frameless|50px]] | ||