Stout Rullquin: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Matt (talk | contribs)
added 10/04/2028 entry, Rullquin label photo was added in Mûre bottle log
Line 23: Line 23:
|-
|-
|22/03/2026||2015-2016||750ml|| || [[File:Stout_Rullquin_22_Mar_2016.jpg|frameless|25px]]
|22/03/2026||2015-2016||750ml|| || [[File:Stout_Rullquin_22_Mar_2016.jpg|frameless|25px]]
|-
|10/04/2028||2017-2018||750ml|| || [[File:Tilquin_Mure_10_April_2028.jpg|frameless|25px]]
|-
|-
|03/04/2029||2018-2019||750ml|| ||-
|03/04/2029||2018-2019||750ml|| ||-