Oude Geuze Boon Black Label: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|xx/xx/xxxx||09/05/2036||750ml||U.S. labeling, Edition No. 3 on front | |xx/xx/xxxx||09/05/2036||750ml||U.S. labeling, Edition No. 3 on front | ||
|- | |||
|11/29/2017||11/29/2037||750ml||European labeling, Edition No. 4 on front | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||