Oude Geuze Boon Black Label: Difference between revisions

Ryan (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
No edit summary
Line 33: Line 33:
|-
|-
|xx/xx/xxxx||09/05/2036||750ml||U.S. labeling, Edition No. 3 on front
|xx/xx/xxxx||09/05/2036||750ml||U.S. labeling, Edition No. 3 on front
|-
|11/29/2017||11/29/2037||750ml||European labeling, Edition No. 4 on front
|-
|-
|}
|}