Cantillon Saint Lamvinus: Difference between revisions
| Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
|11/22/2017||Season 17/18||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 22 Nov 2017.jpeg|frameless|50px]] | |11/22/2017||Season 17/18||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 22 Nov 2017.jpeg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
|11/05/2018||Season 18/19||750ml||European labeling||N/A | |||
|- | |- | ||
|11/07/2018||Season 18/19||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 07 Nov 2018.jpg|frameless|50px]] | |11/07/2018||Season 18/19||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 07 Nov 2018.jpg|frameless|50px]] | ||