Oude Quetsche Tilquin à l'Ancienne (Prunes de Namur): Difference between revisions

Bill (talk | contribs)
No edit summary
Adam (talk | contribs)
Line 34: Line 34:
|-
|-
|11/01/2026||2015-2016||375ml||"Avec Prunes de Namur" label||[[File:Tilquin_Quetsch_PdN_11Jan2016.jpg|30px|frameless]]
|11/01/2026||2015-2016||375ml||"Avec Prunes de Namur" label||[[File:Tilquin_Quetsch_PdN_11Jan2016.jpg|30px|frameless]]
|-
|28/01/2016||2015-2016||750ml||US Label, 12% Imports||-
|-
|-
|11/01/2027||2016-2017||750ml||"Avec Prunes de Namur" label||-
|11/01/2027||2016-2017||750ml||"Avec Prunes de Namur" label||-