Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 151: Line 151:
|-
|-
| 01/24/2018||Season 17/18||750mL||Bio label||[[File:Cantillon_January_24_2018_Kriek.jpg|frameless|30px]]
| 01/24/2018||Season 17/18||750mL||Bio label||[[File:Cantillon_January_24_2018_Kriek.jpg|frameless|30px]]
|-
| 02/20/2018||Season 17/18||750mL||Bio label, Quebec import||[[File:Cantillon Kriek 20 Feb 2018.jpg|frameless|30px]]
|-
| 03/27/2018||Season 17/18||375mL||Bio label, Quebec import[[File:Cantillon Kriek 27 March 2018.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|}
|}