Cantillon Grand Cru Bruocsella: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 26: Line 26:
|-
|-
|N/A||1992||1989||375mL||Imported in 1992 was sold for 900 yen in 2000 in Nagoya.||[[File:Cantillon Bruocsella 1989 Japanese Import.jpg|frameless|50px]]
|N/A||1992||1989||375mL||Imported in 1992 was sold for 900 yen in 2000 in Nagoya.||[[File:Cantillon Bruocsella 1989 Japanese Import.jpg|frameless|50px]]
|-
|N/A||1992||1989||750mL||Black label||[[File:Cantillon Bruocsella 1992 Cork.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| N/A
| N/A