3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| 01/30/1996||750ml||Neck ring label - 5% ABV||[[File:3 Fonteinen Kriek 30 Jan 1996.jpg|frameless|30px]] | | 01/30/1996||750ml||Neck ring label - 5% ABV||[[File:3 Fonteinen Kriek 30 Jan 1996.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
| 12/06/1996||750mL||Capped and corked, cream label||File:3 Fonteinen Oude Kriek 6 Dec 1996.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 03/27/1998||750ml|| Cream label|| - | | 03/27/1998||750ml|| Cream label|| - | ||