3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| 12/17/1994|| || Neck ring label - 5% ABV||- | | 12/17/1994|| || Neck ring label - 5% ABV||- | ||
|- | |||
| 01/30/1996||750ml||Neck ring label - 5% ABV||[[File:3 Fonteinen Kriek 30 Jan 1996.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
| 03/27/1998||750ml|| Cream label|| - | | 03/27/1998||750ml|| Cream label|| - | ||