3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 27: Line 27:
|-
|-
| 12/17/1994||  || Neck ring label - 5% ABV||-
| 12/17/1994||  || Neck ring label - 5% ABV||-
|-
| 01/30/1996||750ml||Neck ring label - 5% ABV||[[File:3 Fonteinen Kriek 30 Jan 1996.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
| 03/27/1998||750ml|| Cream label|| -
| 03/27/1998||750ml|| Cream label|| -