Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 145: Line 145:
|-
|-
| 04/28/2017||Season 16/17||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 28 April 2017.jpg|frameless|30px]]
| 04/28/2017||Season 16/17||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 28 April 2017.jpg|frameless|30px]]
|-
| 11/27/2017||Season 17/18||750mL|||Bio label||N/A
|-
|-
| 01/04/2018||Season 17/18||375mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 04 Jan 2018 375.jpg|frameless|30px]]
| 01/04/2018||Season 17/18||375mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 04 Jan 2018 375.jpg|frameless|30px]]