3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| 03/12/1999||750ml|| Cream label||[[File:3 Fonteinen Kriek 12 March 1999.jpg|frameless|50px]] | | 03/12/1999||750ml|| Cream label||[[File:3 Fonteinen Kriek 12 March 1999.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 03/14/1999||750ml||Cream label||[[File:3 Fonteinen Oude Kriek 14 March 1999.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 01/06/2002||375ml|| Cream label|| - | | 01/06/2002||375ml|| Cream label|| - | ||