Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 269: | Line 269: | ||
|- | |- | ||
|23/11/2026||2016-2017||375mL||European label ||[[File:Tilquin_Gueuze_23Nov2016.jpg|frameless|25px]] | |23/11/2026||2016-2017||375mL||European label ||[[File:Tilquin_Gueuze_23Nov2016.jpg|frameless|25px]] | ||
|- | |||
|21/03/2027||2016-2017||375mL||12% Imports, USA||[[File:Tilquin_Oude_Geuze_21_Mar_2017.jpg|frameless|25px]] | |||
|- | |- | ||
|22/03/2027||2016-2017||750mL||European bottling -- "DIAM E 1617" cork||[[File:Tilquin_Oude_Gueuze_22_Mar_2017.jpg|frameless|25px]] | |22/03/2027||2016-2017||750mL||European bottling -- "DIAM E 1617" cork||[[File:Tilquin_Oude_Gueuze_22_Mar_2017.jpg|frameless|25px]] | ||