Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions

Dave (talk | contribs)
Dave (talk | contribs)
Line 267: Line 267:
|-
|-
|17/11/2026||2016-2017||750mL||12% Imports, USA -- "DIAM A 1617" cork||[[File:Tilquin Gueuze Nov 17 2016.jpg|frameless|25px]]
|17/11/2026||2016-2017||750mL||12% Imports, USA -- "DIAM A 1617" cork||[[File:Tilquin Gueuze Nov 17 2016.jpg|frameless|25px]]
-
|-
|23/11/2026||2016-2017||375mL||European label ||[[File:Tilquin_Gueuze_23Nov2016.jpg|frameless|25px]]
|23/11/2026||2016-2017||375mL||European label ||[[File:Tilquin_Gueuze_23Nov2016.jpg|frameless|25px]]
|-
|-