Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 265: | Line 265: | ||
|- | |- | ||
|09/03/2026||2015-2016||750ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | |09/03/2026||2015-2016||750ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | ||
|- | |||
|17/11/2026||2016-2017||750mL||12% Imports, USA -- "DIAM A 1617" cork||[[File:Tilquin Gueuze Nov 17 2016.jpg|frameless|25px]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||